Praca

KIEROWNIK ROBOT WYKOŃCZENIOWYCH

Miejsce pracy : Dolnośląskie/Cała Polska

Wymagania:

  • uprawnienia budowlane, wykształcenie wyższe budowlane,
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budowy – roboty wykończeniowe
  • znajomość  prawa budowlanego
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem pracowników i podwykonawcami
  • znajomość rysunku technicznego i czytania dokumentacji projektowej
  • prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska:

  • prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym,
  • wykonywanie obmiarów i kosztorysów na potrzeby prowadzonych prac,
  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót ,
  • planowanie i zamawianie środków produkcji i nadzór terminowości ich dostaw,
  • raportowanie postępu prac

Oferujemy:

  • umowę o pracę ,
  • możliwość samodzielnego kształtowania swojego rozwoju zawodowego
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji

zawierających CV na adres:

rekrutacja@cdcgroup.pl

Prosimy o dopisanie  klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”