O nas


Wieloletnia tradycja na rynku budowlanym, kontynuowana od roku 1998 pozwoliła nam wypracować metody działania cechujące się rzetelnością, dbałością o jakość wykonywanych prac, terminowością.

Przez lata istnienia firmy staraliśmy sprostać wymaganiom rynkowym, wychodzić naprzeciw oczekiwań Inwestorów, śledzić zmieniające się trendy i technologie. Profesjonalna kadra podejmująca ambitne wyzwania i ciągły rozwój przyczynił się do rozszerzenia działalności między innymi o elewacje wentylowane.

Działalność nasza koncentruje się zarówno na kompleksowej realizacji inwestycji w roli Generalnego Wykonawcy jak i podejmujemy się prac częściowych w formie podwykonawstwa obejmujących swym zakresem kompleksowe roboty wykończeniowe inwestycji wielkogabarytowych.

Posiadamy wyspecjalizowane ekipy monterskie pod kierownictwem doświadczonej i wykwalifikowanej kadry technicznej która pozwala na realizacje ambitnych projektów na terenie całego kraju.

Firma CDC Group Sp. z o.o.  współpracuję z renomowanymi firmami produkcyjnymi, dystrybucyjnymi, instalacyjnymi, zapewniając wysoką jakość obsługi i wykonawstwa.